Slider

Markowy Dworek Rezydencja

Markowy Dworek Rezydencję cechuje doskonała lokalizacja która sprzyja wypoczynkowi. To właśnie dzięki lokalizacji nasi Goście zyskują dostęp do najlepszych wyciągów na Podhalu, takich jak na przykład Kotelnica. Poza sezonem zimowym na naszych Gości czeka wiele atrakcji letnich i imprez cyklicznych wpisujących się w wieloletnia tradycję Podhala. Obiekt jest monitorowany całodobowo.

Recepcja pozostaje do Państwa dyspozycji w godzinach 08:00-20:00. Oczywiście istnieje możliwość zameldowania w godzinach nocnych po wcześniejszej informacji telefonicznej o przewidywanej godzinie przyjazdu. Recepcja z przyjemnością udzieli Państwu wszelkich niezbędnych informacji a także pomoże w zakupie biletów na wszelkie atrakcje turystyczne w okolicy.

Nasze pokoje

Markowy Dworek Rezydencja to nowoczesny obiekt noclegowy, w którym przygotowaliśmy pokoje o wyższym poziomie dla bardziej wymagających Gości. Apartamenty utrzymane są w spokojnej tonacji kolorystycznej z dominującym brązem i beżem nadając każdemu z nich indywidualny styl i szczególny charakter. Każdy z pokoi wyposażony jest dla Państwa wygody w telewizor z płaskim ekranem, łazienkę z kabina prysznicową. Całodobowy dostęp do profesjonalnie wyposażonej kuchni.
A w sezonie zimowym zamykane szafki na sprzęt narciarski.

Pokój 2 osobowy standard

Pokój 3 osobowy standard

Studio 2 + 2

Lokalizacja

Kontakt

ul. Kaniówka 28e, Białka Tatrzańska