Slider

Atrakcje dla gości Markowego Dworku

Jeśli znudzą się Państwu piesze wędrówki po górskich szlakach lub szaleństwo na narciarskich stokach nasz pensjonat proponuje odpoczynek w ogrodzie wyposażonym w leżaki  (w słoneczny dzień pod parasolem) i meble ogrodowe, zorganizuje ognisko lub grilla (w 15 osobowej altanie wyposażonej w ławy i stoły). Aktywni sportowo Goście mogą rozegrać mecz siatkówki na naszym boisku.

Dodatkowo proponujemy wspólną biesiadę przy muzyce góralskiej z pieczeniem barana na ognisku.


ZEWNĘTRZNY PLAC ZABAWY

Gdzie dzieci pod okiem rodziców mogą mile spędzić czas. Wyposażony jest w huśtawki, zjeżdżalnie, piaskownice, ściankę wspinaczkową, dwa domki z ruchomym wiszącym mostem oraz trampolinę – to wszystko czeka w Markowym Dworku


BILARD I PIŁKARZYKI

Całą dobę dostępna jest sala, w której można umilić sobie czas przy wspólnej grze


POKÓJ ZABAW DLA DZIECI

Na parterze znajduje się kącik zabaw dla dzieci, wyposażony w różnego rodzaju zabawki dla chłopców i dziewczynek

Białka Tatrzańska


KOTELNICA BIAŁCZAŃSKA

Ośrodek narciarski Kotelnica jest jednym z najbardziej popularnych ośrodków narciarskich w Polsce. Wyróżnia się przede wszystkim zróżnicowanym poziomem tras, dostosowanym do potrzeb całej rodziny oraz corocznymi inwestycjami które ubogacają atrakcje Białki Tatrzańskiej.

Zobacz więcej

ATRAKCJE RUCHOWE

w Białce można wypożyczyć rowery, quady, Wielką letnią atrakcją jest również zjazd na monsterrollerach po stokach Kotelnicy Białczańskiej. Firma z którą współpracujemy gdzie mogą Państwo skorzystać z tych wszystkich atrakcji to RhSPORT.

Termy i relaks

Kontakt

ul. Kaniówka 28, Białka Tatrzańska