Slider

Markowy Dworek Rezydencja

     Markowy Dworek Rezydencję cechuje doskonała lokalizacja która sprzyja wypoczynkowi. To właśnie dzięki lokalizacji nasi Goście zyskują dostęp do najlepszych wyciągów na Podhalu, takich jak na przykład Kotelnica. Poza sezonem zimowym na naszych Gości czeka wiele atrakcji letnich i imprez cyklicznych wpisujących się w wieloletnia tradycję Podhala. Obiekt jest monitorowany całodobowo.

     Recepcja pozostaje do Państwa dyspozycji w godzinach 08:00-20:00. Oczywiście istnieje możliwość zameldowania w godzinach nocnych po wcześniejszej informacji telefonicznej o przewidywanej godzinie przyjazdu. Recepcja z przyjemnością udzieli Państwu wszelkich niezbędnych informacji a także pomoże w zakupie biletów na wszelkie atrakcje turystyczne w okolicy.

Nasze pokoje

         Markowy Dworek Rezydencja to nowoczesny obiekt noclegowy położony u podnóża stoków narciarskich. Komfortowe oraz przestronne pokoje pozwolą Państwu na regenerację oraz wypoczynek. Nasze pokoje utrzymane są w spokojnej tonacji kolorystycznej z dominującym brązem i beżem, co nadaje każdemu indywidualny styl i szczególny charakter.
Każdy z pokoi wyposażony jest dla Państwa wygody w telewizor z płaskim ekranem, łazienkę z kabina prysznicową. A w sezonie zimowym zamykane szafki na sprzęt narciarski. Na całym obiekcie działa również otwarta sieć internetowa.

Pokój 2 osobowy standard

Pokój 3 osobowy standard

Studio 2 + 2

Galeria

Lokalizacja

Kontakt

ul. Kaniówka 28 E, Białka Tatrzańska