Slider

Pokoje w Markowym Dworku

Markowy Dworek oferuje Państwu bogatą ofertę pobytu. Dla Państwa dyspozycji oddajemy pięć pokoi czteroosobowych, pięć pokoi trzyosobowych i dwa pokoje dwuosobowe.

W cenie noclegu proponujemy śniadanie. Głodni i spragnieni mogą liczyć na zupę, drugie danie, smaczny deser i kawę, herbatę lub kompot. Nasi najmłodsi Goście mogą liczyć na rabat od 20 do 30% ceny podstawowej.

Wszystkie pokoje mają wyłożone wykładziną podłogi utrzymane w kolorystyce beżowo brązowej. Udostępnione przez nas pomieszczenia wyposażone są w telewizory z dostępem do telewizji satelitarnej  oraz szafę. W łazience znajduje się prysznic. Niektóre z pokoi mają część wypoczynkową, zaś większość z nich dysponuje balkonem z zapierającym dech w piersiach widokiem na Tatry.

W naszym pensjonacie można korzystać z bezpłatnego WiFi. Dla naszych Gości udostępniamy także kuchnię wyposażoną w czajnik kuchenkę mikrofalową, lodówkę, niezbędne naczynia i sztućce, kuchenkę z piekarnikiem i zmywarkę. Na życzenie można skorzystać także ze sprzętu do prasowania, wspólnego salonu i pokoju gier.

Kontakt

ul. Kaniówka 28, Białka Tatrzańska